Rok 2010-2011

27.2.2011 - MVP Graz - rozhodčí Mijatovič J. (HR) - touto cestou chci velice poděkovat mé kamarádce Aleně Srbové, která byla tak laskavá a vzala mi Aimy na tuto výstavu a získala s ní CAC a CACIB.

separator

13.2.2011 - Naše Rachelka porodila císařským řezem jediného chlapečka Eugenka. Otec chlapečka byl Ermyn Snowy Morning od mých Italských přátel Valerie Lipany a Ermanna Alviggi. Bohužel toto datum narození znamená pouze katastrofu. Po třech týdnech během chvilky zemřel. Ani já ani vetrinář mu neuměl pomoci. Požádala jsem o pitvu, která neukázala vůbec nic špatně. Pravděpodobně štěně upadlo do šoku po bolesti bříška. Nevím kdy již ty katastofy přestanou.

separator

13.12.2010 - Konec roku 2010 byl pro naši rodinu naprostou noční můrou. Odešla naše jediná dcera Nikolka. Budeme se snažit jít dál, ale již nikdy nebude vše jako před tímto dnem.

separator

27.11.2010 MVP Budapešť (HU) - rozhodčí Gellén T. (HU) - 28.11.2010 rozhodčí Balázsovits J.F.: Opět dámská jízda, tentokrát s Alenkou Srbovou. Alča řídila své obří auto s jistotou profesionála a prodírala se tam i zpět sněhem i větrnou kalamitou. Ubytování a jídlo bylo skvělé, takže výstavní úspěchy byly pouhou třešínskou na dortu. Všichni naši hafani dostali to co potřebovali. Moje parta mě trošku překvapila, stekně tak i rozhodčí pan Gellén, který si pravidla FCI a MVP předělal k obrazu svému, takže psi, kteří šli ve třídě šampionů dostávali titul champ. CAC a nemohli se zůčastnit boje o CACIB. Takže Pepánek ( poprve v mezitřídě) získal CAC a res. CACIB, Rachel CAC a CACIB, Aimy champ. CAC, Cedrik champ.CAC a BOB. Druhý den se jelo podle pravidel FCI, takže Pepánek se zalíbil paní rozhodčí tak, že dostal CAC a svůj první CACIB, Cedrik CAC a res. CACIB, Rachel CAC a res. CACIB a Aimyška CAC, CACIB a BOB. Rachel a Aimy ukončili tímto "MAĎARSKÉHO ŠAMPIONA". Skvělá práce holky.

separator

16.10.2010 MVP Komárno (HU) - rozhodčí P. Harsanyi(HU), 17.10.2010 - rozhodčí Margrit Brenner (A): s mojí maminkou jsme si zas po čase udělaly dámskou jízdu a nechaly se rozmazlovat ve skvělém penzionu. Výstavy přinesly kýžené ovoce byť vetšina našich psů až na Aimy neměla žádnou srst. Jade - 2x.výborná a 1 CAJC, Pepánek - 2x CAJC, Toivo - CAC a CACIB, res CAC a res. CACIB. Aimy opět úžasně - 2 x CAC, 2 x CACIB a 2 x BOB.

separator

9.9.2010 - v tento den zemřel můj Italský přítel Antonio Beato - osud si s námi pohrává jak chce. Před několika týdny přilétl za Antoniem můj odchov Dundee Diamond Kinberger's. Antonio si ho příliš neužil a odešel na druhou stranu. Nikdy neodejde z mojí mysli ani srdce. Dundee se bude vracet zpět domů.

separator

21.8.2010 MVP Bratislava (SK) - rozhodčí L.Mach, 22.8.2010 - rozhodčí D.Kuzelj - Krásné počasí nás doprovázelo oba dva dny na dostihové dráze v Bratislavě: Malý "Pepánek" Joy získal 2 výbornou a 1 CAJC, Jade se líbila více a získala 2x CAJC, Aimyška potvrdila svou roli profesionální účastnice výstav a oba dva dny získala CAC, CACI i BOB.

separator

7.8.2010 Klubová výstava CZ - rozhodčí paní Margaret Riley (GB): Tentokrát jsem si řekla, že si Klubovku užiji. Obzvlášť v tak krásném prostředí, jako je park Slavkovského zámku. Z KV 2007 jsem prchala za štěňátkama a neužila si tak závěrečných soutěží. KV 2009 - byla jsem s Rašelinkou, která rodila štěňátka. Tak jsem tedy přihlásila vše co mi běhalo na zahradě a k tomu ještě 2 hafany přidala. Dorost(6) - Dundee Diamond Kinberger's - VN3. Mladý (6) - Joy Suukosuun for Kinberger's " Pepánek" - za velkého přispění Jitky, která ho vystavoval - V2. Cedrik Kinberger's - VD3 ( prý by mohl být delší) no možná baset. Otevřená (10) - Nomparelin Banjo " Toivo" - V1, CAC a KLUBOVÝ VÍTĚZ. Šampioni( 8) - Birdwing Overshadow - V2, res. CAC. Veteráni (2) - Andrew Bugi Vugi - můj naprostý favorit, dostal podruhé ve svém 9,5 letém životě VD a byl druhý ze dvou. Posudek super, ale neměl ostříhané drápky stejně jako Dundee. Jojo budu se stále učit. Mladý(4) - Jade Siggen's - V2 ( vzhledem k tomu, že si někde nechala kožich tak super). Mezitřída(5) - Alfa Zora 17th Meridian "Bublinka" - V2, res. CAC. Otevřená - Aimy Kinberger's - V3 a titul DERBY VÍTĚZ - všichni 3 letí pembroci ( 16) posuzovala paní Mrgaret Riley, Freda Taylor ( GB) a MVDr. GabrielA Ridarčíková (SK). Šampioni (8) - Rachel (Suukkosuun) - V2, res.CAC. Tak to byl skvělý návrat na výstavy. Je to moje šikovné děvče. Na výstavě bylo ještě mnoho potomků našich pejsků a musím říci, že se ukázali velmi krásně. Děkuji všem, kteří přijeli a zůčastnili se.

Kinberger´s Kinberger´s

separator

17.7.Národní výstava Mladá Boleslav - rozhodčí pan Tibor Havelka (SK): Tak opět národka - musím říci, že letos vzhledem ke štěňátkům a pak mojí následné operaci, se výstavám příliš nevěnuji. Nicméně o to větší radost mám, když se něco povede a také je to jedna z mála možností jak potkat stejně postižené kamarády. Cedrička vystavovala opět Lucka a myslím, že kdyby nebylo takové vedro, vedlo by se ještě lépe. Přesto výb.2 res. CAC. Moc jim to sluší. Také moji mladí se snažili co jim síla stačila. Pepánek (Joy) i Jade získali CAJC ( ve třídě vždy po jednom) a Jade svého miláčka porazila a získala titul Best junior. Snad příště bude nějaká konkurence.

separator

10.4.Národní výstava Ostrava - rozhodčí pan Otakar Vondrouš (CZ): Na naší druhou výstavu jsem přihlásila Bublinku a to již do mezitřídy a po roce opět Cedrička, aby se zase trochu pobavil. Bublinka se krásně předvedla a dostala CAC. Cedrik byl jako uragán. Měla jsem pocit, že přetrhne vodítko a odchodí si výstavu sám. Získal CAC, Národního vítěze a BOB. Vzhledem k tomu, že jsem spěchala za štěňátkama tak jsem nechala Cedrička u Alenky Srbové a její dcery Lucky, která svým úžasným handlerským uměním vyběhala s Cedrikem BIG4. Děkuji Ti moc Lucko.

separator

5.2. - ŠTĚŇÁTKA!!!!!!!!!!!! Aimy dnes přirozeně a naprosto hladce porodila 9 trikolorních štěňátak. Bohužel jeden chlapeček zemřel v porodních cestách a jedna holčička později. Zůstalo nám tedy pět krásných kluků a dvě sladké holčičky.

separator

10.1. - Národní výstava Olomouc - rozhodč pan Tibor Havelka (SK): Zahájení výstavní sezóny bylo bohužel v duchu špatného počasí a naprosto děsivých výstavních podmínek na Olomouckém výstavišti. Kruhy malé a pro vystavovatele žádné místo. Bubák jel s semnou, takže mi s hafany pomáhal. První se předvedl náš malý Joy "Pepánek" - byl vyplašený jak od chroustů.Panu rozhodčímu se velmi líbil a i přes to, že pohyb ukazoval pouze jedním směrem a to když běžel ven z kruhu dostal velmi pěkný posudek a známku VN. Babušák byl jediný a to nejlepší veterán a Bublinka získala CAJC a po té co porazila mužskou konkurenci byla i Nejlepší mladý.

Best Breeder Kennel Web Design Moonbarks - Fotograf psu - web pro chovatele